Loco Loco nový videoklip a jako hologram Kuba Ryba

Loco Loco jdou na "trh" s novým videoklip s názvem Tak počítej!.

 

Videoklip Tak počítej! je cool, sexy a trochu i retro. Úplně na posledni chvíli se stalo zajímavostí klipu spojení se s Kubou Rybou z Rybiček 48. Ten tráví pár posledních týdnů na dovolené na Bali. Protože v textu skladby Locoti Kubu popíchnou slovy "Střílím si z Kuby Ryby na netu" a dlouho přemýšleli jak tento text uvést v život ve videu, nakonec slovo dalo slovo a sám Kuba před pár hodinami zaslal asi to nejlepší... Udělal si srandu sám ze sebe, a verš sám nahrál na svůj mobil. Video je následně zpracované jako Kubův online hologram, který se připojí do videoklipu a stane se tak nenásilně jeho součástí.

"Tenhle videoklip je taková "hračka". Připravujeme nový, výpravný, z prostředí boxérských ringů. Na to se tešíme." Podotýkají Loco Loco.

Videoklip Tak počítej! je pro Loco Loco jubilejní 10 oficiální videoklip. Na to, že má kapela za sebou teprve debutovou desku Zvedni prdel, tak je to v čechách zřejmě opravdová rarita!

Ne vše je ale takové jak se zdá. Nový videoklip Tak počítej! je jeden ze singlů z nově připravované desky kapely. Deska je planována na začátek dubna 2016 a podle dostupných zdrojů by měla nést název Kdo je víc. Z připravovaného materiálu jste již mohli slyšet singly jako například Fakoff Na Koff, spolu se Status Praesents, Bordel spolu s Dr. Karym nebo předělávku skladby Who´s The King / Kdo je víc nahranou společně s americkými Dog Eat Dog. Co dalšího kapela na desku připravuje, to si budeme muset počkat na její vydáni v dubnu 2016.

Nový singl Tak počítej! je v podobě videoklipu venku již nyní:

Další, kdo se ve videoklipu objeví, ale jehož tvář nespatříte je Franc z kapely zakázanÝovoce. Franc si zahrál klauna Loco a dost kapelu při natáčení pobavil. Krásný červený Mustang je také jeho zásluha!

Také patří velké dík holkám, které si udělli čas na sexy dance Maru$ce a $juu. Za poskytnutí prostoru restauraci Slušnej Kanál a watrburgu v parádním stavu společnosti Wartburg veterán klub ČR, ZS.

Odkaz na kapelu: www.locoloco.cz